Fotografia produktowa, packshot, zdjęcia produktów Podziel się

 • Darmowe
 • Data publikacji: Kwiecień 15, 2020
  • Opole, opolskie, Poland

Firma „Wizja Produktu” wykonuje fotografie wszelkiego rodzaju produktów konsumpcyjnych oraz przemysłowych pod potrzeby szeroko rozumianej reklamy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do instytucji i osób, które zainteresowane są drukiem materiałów reklamowych (folderów, gazetek reklamowych, ulotek itp.) lub tworzeniem multimedialnych prezentacji jak i właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą w profesjonalny sposób zaprezentować swój produkt w witrynie swojego sklepu.
Nasze zdjęcia odzwierciedlają rzeczywisty kształt, kolor oraz fakturę powierzchni. Możemy też stworzyć zdjęcie katalogowe podkreślające określone walory przedmiotu w taki sposób aby uwydatnić jego istotne cechy czy wykonać bardziej skomplikowane aranżacje kreując nowe oblicze Twojego produktu.
Wykonujemy zdjęcia pojedynczych produktów jak i dwu czy kilkuelementowe ich kompozycje (np. konkretna linia kosmetyków danej firmy, zestaw tych samych produktów w różnych kolorach, produkty wchodzące w skład danego kompletu itp.). Tworzymy także bardziej skomplikowane aranżacje tematyczne gdzie obok zasadniczego produktu umieszczenie są inne produkty i elementy z nim współgrające a mające na celu podniesienie atrakcyjności produktu reklamowanego lub zachęcenie klienta do zakupu innych produktów o których wcześniej nie pomyślał.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalne zdjęcia produktów do sklepu internetowego, na aukcję, do katalogu czy gazetki reklamowej przyślij je do nas. Jak to zrobić ?

1. Pakujesz i wysyłasz produkty na nasz adres za pośrednictwem firmy kurierskiej czy pocztowej
2. Po otrzymaniu przesyłki wykonujemy bezpłatnie zdjęcia próbne 1-2 produktów
3. Przesyłamy na Twój adres mailowy kilka propozycji prezentacji produktów na zdjęciu
4. Po akceptacji i wyborze opcji wykonujemy zasadniczą sesję oraz obróbkę graficzną zdjęć
5. Pakujemy i odsyłamy tą samą drogą produkty na Twój adres (koszt dostawy i odbioru produktów ponosi zleceniodawca)

Podobne ogłoszenia

  Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Serwis Opolecity.pl nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!