Posiadłość na sprzedaż Podziel się

 • 1290000.00 zł
 • Data publikacji: Czerwiec 18, 2018
  • Pokój, Opole, opolskie, PolandPiękna posiadłość z torem wyścigów konnych położona na 7 ha działce, wśród lasów Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, w bardzo urokliwym, cichym zakątku gminy Pokój.

W skład nieruchomości wchodzą:

Dom mieszkalny o pow. użytkowej 350 mkw. oraz mieszkanie służbowe o pow. 70 mkw. Wszystko po kapitalnym remoncie. Wymiana dachu, okien ,drzwi, nowe centralne ogrzewanie na olej sterowane elektronicznie, nowe instalacje wodne, elektryczne, antenowe, telefoniczne, duża oranżeria (44) wysokość 5 metrów z dużymi roślinami. Dom składa się z 10 pokoi, 2 kuchni, 4 łazienek, 2 pomieszczeń gospodarczych. Wszystkie pomieszczenia umeblowane i bardzo dobrze wyposażone w sprzęt RTV/AGD,

Tor do wyścigów konnych (wokół stawu) o długości 1800 m, wybudowany zgodnie z projektem, z profilowanymi zakrętami, z wykonanym drenażem wodnym pod nawierzchnią toru, z trawiastą trybuną dla widzów o wys. 6 m i dł. 150 m, obsadzony wokół drzewami i krzewami ozdobnymi przygotowany do wyścigów i treningów koni.
Budynki byłej stadniny koni w skład której wchodzą: w pełni wyposażona stajnia z osobnymi boksami dla ogierów, klaczy i porodówką przystosowana do hodowli ok. 40 koni, stodoły, wiaty, 4-stanowiskowe wysokie garaże wszystkie po przeprowadzonym gruntownym remoncie i w pełni wyposażone, 3 silosy zbożowe o pojemności 200 ton,
Sprzęt rolniczy: traktor, 3 przyczepy, maszyny uprawowe oraz narzędzia: kosiarki, piły, kosy spalinowe oraz łódź z silnikiem motorowym,
Staw rybny o pow. ok. 0,7 ha o gł. od 1 m do 4 m. Staw jest zadbany, przebadany genealogicznie z kilkoma źródłami, posiada odpływ awaryjny. Wyspa z oczkiem wodnym ze stałym nawadnianiem.

Nieruchomość posiada olbrzymi potencjał rozwojowy w całości leży na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Unikalny mikroklimat w połączeniu z należącą do posiadłości infrastrukturą daje olbrzymie możliwości jej wielokierunkowego rozwoju takich jak: agroturystyka, hodowla koni, bydła, owiec, prowadzenie stawów hodowlanych, produkcja rolna. Istnieje również możliwość skorzystania w tym zakresie ze wsparcia dotacjami PROW na lata 2014-2020.

Kupujący nie płaci prowizji!!!

Podobne ogłoszenia

  Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Serwis Opolecity.pl nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!