Regulamin

1. Serwis internetowy OpoleCity.pl umożliwia zamieszczanie i dodawanie bezpłatnych ogłoszeń.

2. Zamieszczając darmowe ogłoszenie użytkownik akceptuje regulamin tego serwisu.

3. Użytkownik zamieszczający ogłoszenie ponosi wyłączną odpowiedzialność cywilną i prawną wynikającą lub związaną z treścią ogłoszenia i ilustracji do niego dołączonych. Dodając ogłoszenie oświadcza tym samym, że jest one zgodne z polskim prawem oraz fakt posiadania wszelkich praw zezwalających na zamieszczenie tego ogłoszenia.

4. Administratorem serwisu jest: Rado-Com Radomir Kasiborski, ul. Gen. J. H. Dąbrowskiego 35/7, 14-300 Morąg, NIP: 5571631989, REGON: 341490075

5. Użytkownik przed zamieszczeniem ogłoszenia jest zobowiązany do zapoznawania się z Regulaminem. Administrator ma prawo do zmiany treści Regulaminu. Zmiany regulaminu stają się wiążące z chwilą ich publikacji i nie działają wstecz.

6. Dodawanie ogłoszeń nie wymaga konieczności rejestracji konta w serwisie OpoleCity.pl. Rejestracja jest w pełni darmowa i wymaga potwierdzenia adresu e-mail poprzez link aktywacyjny. Jest także równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail z serwisu.

7. Konto pozwala na modyfikacje i pełen dostęp do możliwości zarządzania swoimi ogłoszeniami. Użytkownik ma prawo do usunięcia konta bez podania przyczyny kontaktując się bezpośrednio poprzez e-mail ogloszenia@rado-com.pl

8. Wszystkie ogłoszenia są moderowane i zatwierdzane do publikacji przez administratora.

9. Serwis nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez Użytkowników i sporach powstałych w ich wyniku pomiędzy Użytkownikami.

10. Zawarcie umowy i realizacja transakcji między Użytkownikami, a także płatności odbywają się bezpośrednio pomiędzy Użytkownikami bez udziału Administratora.

11. Wydawca serwisu zastrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, a w szczególności:
- o treści naruszających: normy moralne, dobre obyczaje, godność człowieka, uczucia religijne, przekonania polityczne oraz związanej z dyskryminacją rasową,
- zawierających treść karalną,
- zawierających treści pornograficzne,
- zawierających twierdzenia podważające fakty stwierdzone prawomocnym orzeczeniem,
- godzących w dobra osobiste osób trzecich, w tym także typu: za długi... nie odpowiadam,
- dotyczących:
* środków odurzających i psychotropowych,
* przedmiotów, których wprowadzanie do obrotu jest prawnie zabronione,
* napojów alkoholowych,
* wyrobów tytoniowych,
* gier losowych, zakładów wzajemnych - gry cylindryczne, gry w karty, gier na automatach losowych, totalizatorów, piramidek finansowych, łańcuszków szczęścia, wróżb, leków i środków farmaceutycznych.

12. Administrator nie odpowiada za treść ogłoszeń i zastrzega sobie prawo do usuwania, skracania i edycji ogłoszeń oraz do odmowy umieszczania ogłoszenia bez podawania przyczyny.

13. Wszelkie zapytania, uwagi i reklamacje można kierować pod adres e-mail ogloszenia@rado-com.pl

14. Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2018.