Specjalista ds. administracji z komunikatywnym j. niemieckim Opole

2800.00 zł
Czerwiec 4, 2018
  • Opole, opolskie, Poland

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych zdobyciem lub rozwojem swojego doświadczenia zawodowego w obszarze prac administracyjno-księgowych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. administracji z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
- kontakt z klientami z firmy w języku niemieckim
- weryfikacja faktur zakupowych w systemie (księgowanie faktur, przygotowywanie płatności)
- refakturowanie kosztów i rozliczanie pracowniczych delegacji służbowych

Oczekujemy:
- dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B1+)
- dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
- dobra znajomość pakietu MS Office
- elastyczność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku
- skrupulatność

Firma oferuje:
- umowa o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport,
- praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy