Młodszy księgowy z językiem niemieckim Podziel się

  • 3000.00 zł
  • Data publikacji: Czerwiec 4, 2018
    • Opole, opolskie, Poland

Grafton Recruitment we współpracy z firmąoferującą usługi logistyczne poszukuje osoby do stuktur księgowych na stanowisko: Młodszy księgowy (k/m)

Lokalizacja: Opole - centrum

Zakres obowiązków:
- Monitorowanie terminowości rozliczeń międzyokresowych, przedpłat, środków trwałych i uzgodnień bilansowych
- Wykonanie analiz bilansowych i rachunku zysków i strat oraz rzeczywistych wyników w stosunku do budżetu
- Przetwarzanie rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca
- Kalkulacja rezerw i innych zapisów Księgi Głównej księgowanie lub modyfikowanie zapisów Księgi Głównej w programie SAP
- Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych
- Zapewnienie rzetelności i integralności informacji finansowych

Oczekiwania:
- Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane: finananse i rachunkowość lub rachunkowość i audyting)
- Roczne doświadczenie zawodowe (preferencyjnie zdobyte w biurach rachunkowych/podatkowych lub w firmie BPO/SSC w dziale księgi głównej)
- Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Skrupulatność
- Znajomość pakietu MS Office

Firma oferuje:
- Umowa o pracę
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, przekąski, zajęcia językowe, możliwość rozwoju w strukturach firmy