Dobrzeń Wielki - pracownik gospodarczy ( wózek widłowy) - 2200 netto ! Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Czerwiec 18, 2018
    • Opole, opolskie, Poland

Poszukujemy sympatycznych panów na stanowisko pracownika gospodarczego .

Zakres obowiązków:
- mycie hali produkcyjnej maszyną myjącą z siedziskiem,
- sprzątanie terenu zewnętrznego, oraz opieka nad terenem zielonym
- gospodarka odpadami

Godziny pracy : 7-15

Wymagania:
- uprawnienia na wózek widłowy,
- obsługa maszyny myjącej z siedziskiem

Oferujemy:
-prace w miłym zespole,
-stabilne zatrudnienie na długi okres czasu,
-pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-wypłatę zawsze na czas

- umowę o pracę 2200 netto !!! + premie

Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz lub kontakt pod nr telefonu : 510200242 . Dzwonić proszę od 9:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem " Dobrzeń Wielki" Do usłyszenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).