Instalator sieci światłowodowej Podziel się

  • 3000.00 zł
  • Data publikacji: Listopad 13, 2020
    • Opole, Opole, Opole, Poland

Firma telekomunikacyjna świadcząca usługi dla operatorów światłowodowych poszukuje pracownika na stanowisko:
INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ
Miejsce pracy:
Opole,
Zakres obowiązków:

instalacja sieci światłowodowych wewnątrz budynków
instalacja kabli światłowodowych na słupach teletechnicznych
wciąganie kabli do kanalizacji teletechnicznych

Wymagania:
chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność,
podstawowa wiedza z zakresu sieci światłowodowych
prawo jazdy kat. B. – wymagane (mile widziane B+E)

Mile widziane:
wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki łączności, elektryczne, teleinformatyczne lub pokrewne

Oferujemy:
wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy za dodatkowe zadania,
praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i sprzęt BHP,