Magazynier Podziel się

  • 18.00 zł
  • Data publikacji: Październik 9, 2019
    • Opole (gm. Opole, Woj. OPOLSKIE), Opole (gm. Opole, woj. OPOLSKIE), Poland

Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych "CEMA" S.A. zatrudni pracownika na stanowisko Magazyniera na pełny etat.

Miejsce pracy: ul Budowlanych 52, 45-124 Opole
Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego,
- przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
- sporządzanie dokumentacji magazynowej ,
- dbanie o prawidłowy obrót towaru na magazynie,
- kontrola stanów magazynowych.
Oczekiwania:
- umiejętność obsługi wózków widłowych,
- znajomość zasad gospodarki magazynowej,
- podstawowa znajomość obsługi komputera.
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania,
- premie,
- pakiet medyczny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych "CEMA" S.A, ul. Budowlanych 52, 45-124 Opole dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”