Magazynier Podziel się

  • Darmowe
  • Data publikacji: Sierpień 21, 2019
    • Opole (gm. Opole, Woj. OPOLSKIE), Opole, opolskie, Poland

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Magazynier

Zakres zadań:
• Przyjmowanie wyrobów do magazynu,
• Koordynowanie wydań oraz wysyłek,
• Prowadzenie dokuemntacji magazynowej,
• Inne prace magazynowe.

Oferujemy:
• Stałą pracę,
• Umowę o pracę od pierwszego dnia,
• Atrakcyjny system wynagrodzeń,
• Pracą od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14,13-21).

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność,
• Systematyczność,
• Dokładność,
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum rok,
• Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez Flexcraft Polska sp. z o.o. ul. Reymonta 14/54, 45-066 Opole, która będzie ich Administratorem. Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
APLIKUJ TUTAJ! http://iflexs.es-candidate.com/application/form/302553/3098/0/