operator maszyn Podziel się

  • Darmowe
  • Data publikacji: Sierpień 21, 2019
    • Opole, Opole, opolskie, Poland

Aktualnie poszukujemy kandydatów zaintetresowanych rozpoczęciem pracy od zaraz na stanowisku:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn na hali produkcyjnej,
• Obsługa aparatu zgrzewalniczego,
• Obsługa aprartu spawalniczego,
• Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
• Praca w systemie trzyzmianowym,
• Umowa o pracę od pierwszego dnia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatków.

Oczekujemy:
• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
• Motywacja do pracy,
• Dyspozycyjność.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
APLIKUJ TUTAJ! http://iflexs.es-candidate.com/application/form/302547/3098/0/