Operator wózka widłowego Podziel się

  • Darmowe
  • Data publikacji: Lipiec 10, 2019
    • Groszowice, Opole, opolskie, Poland

Operator wózka widłowego – Snop Automotiv
Miejsce pracy: Opole

Zakres zadań:

• Obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
• Praca w magazynie przy realizacji wysyłek towaru,
• Pomoc przy drobnych pracach magazynowych,
• Układanie pojemników w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu,
• Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych wózkiem widłowym.

Od kandydata oczekujemy :

• Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
• Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych minimum 1 rok,
• Zaangażowania, umiejętności szybkiego uczenia się.

W zamian oferujemy:

• Pensję podstawową + comiesięczną premię,
• Dwie regulaminowe podwyżki,
• Umowę o pracę tymczasową,
• Ciekawą pracę w firmie z zagranicznym kapitałem.