Praca: Technik Serwisu SPIE Polska Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Wrzesień 6, 2018
    • Opole, opolskie, Poland

W naszej organizacji miejsce pracy znajdą specjaliści z różnych obszarów m.in.: energetyki, HVAC, niskich prądów, automatyki, systemów ppoż. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:Technik Serwisu
Miejsce pracy: Opole

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:
-utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych
-usuwanie awarii i usterek
-wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Nasze oczekiwania:
-wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, HVAC, wod-kan)
-doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje) systemów budynkowych (głównie -systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan)
mile widziane uprawnienia SEP i UDT
-cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
-opiekę medyczną, pakiet socjalny
-możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-interesujący zakres zadań
-przyjazne środowisko pracy

Kontakt:
Magdalena Głowacka
magdalena.glowacka@spie.com

Podobne ogłoszenia

    Ważne informacje

    • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
    • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
    • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
    • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
    • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
    • Serwis Opolecity.pl nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!