Kurczaki - praca w Holandii Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Sierpień 7, 2018
  • Data modyfikacji: Sierpień 8, 2018
    • śląskie, Poland

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako: PAKOWACZ/ SORTOWACZ ELEMENTÓW DROBIU

Zakres obowiązków:
- pakowanie i sortowanie elementów drobiu – praca w chłodni

Wymagania:
- mile widziane pary
- dobra organizacja miejsca pracy,
- nie wymagane doświadczenie
- nie wymagana znajomość języka obcego
- motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa – bez wiekówki!
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym z dopiskiem "kurczaki" , a wyślemy Ci szczegóły oferty!

W razie pytań prosimy o kontakt: 570 901 913, 731 901 913