Pakowanie paczek świątecznych – PRACA W HOLANDII Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Listopad 9, 2018
    • Poland

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PAKOWNI PACZEK ŚWIĄTECZNYCH

Zakres obowiązków:
- pakowanie paczek świątecznych

Wymagania:
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- nie wymagane doświadczenie,
- wymagane chęci i motywacja do pracy :-)

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- wypłaty tygodniowe,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 731901913 lub wyślij sms z adresem mailowym- wyślemy szczegóły!