PRACA HOLANDIA - ZBIÓR PIECZAREK Opole

Proszę o kontakt
Czerwiec 13, 2018
  • Opole, opolskie, Poland

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK

Miejsce pracy: Holandia
Obowiązki
Praca przy zbiorze pieczarek
Wymagania
gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
mile widziane doświadczenie w cięciu nożykiem
umiejętność pracy pod presją czasu
odpowiedzialność
dobra organizacja stanowiska pracy
mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego
Oferujemy
atrakcyjna stawka godzinowa,
zakwaterowanie
darmowy dojazd do pracy
nadgodziny płatne extra
ubezpieczenie,
legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr 510356189 lub 570901913, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na praca@klaverteam.com, w tytule dając dopisek: „pieczarki”