Praca od zaraz! Pakowanie i wycinanie mięsa drobiowego- Niemcy/Holandia Podziel się

  • Darmowe
  • Data publikacji: Kwiecień 8, 2019
    • Poland

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o. z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla swojego zagranicznego klienta Kandydatów na stanowisko:
Pakowanie i wycinanie mięsa drobiowego- praca w Haren
Opis stanowiska:
- pakowanie, wycinanie mięsa drobiowego (praca z nożem) praca przy taśmie
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na nożu
- nie wymagana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- mieszkania w pełni umeblowane i wyposażone max. 2 osobowe
- praca w Haren
- możliwość zaliczek
Szczegóły ofert na → www.klaverteam.com
Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV z dopiskiem na adres mailowy praca@klaverteam.com , bądź o kontakt telefoniczny 731901913 .