Pracownik produkcji - praca w Holandii, praca od zaraz Podziel się

  • Darmowe
  • Data publikacji: Październik 30, 2018
  • Data modyfikacji: Listopad 10, 2018
    • Częstochowa, Częstochowa, Śląskie

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI, Sortownia warzyw i owoców, praca przy kwiatach (storczyki, chryzantemy i inne)
Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- sortowanie warzyw i owoców,
- praca na produkcji
Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- darmowy codzienny dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- możliwość długotrwałej współpracy,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów.
Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com
Zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym- wyślemy do Ciebie na maila szczegóły! Tel. 570 901 913