Usuwanie fetoru po zmarłych zwłokach sprzątanie dezynfekcja Opole

Proszę o kontakt
Luty 15, 2018
 • Opole, opolskie, Poland

Wykonujemy specjalistyczne sprzątanie oraz dezynfekcję miejsc, w których znaleziono zwłoki w stanie rozkładu lub doszło do zabójstwa – usiłowania zabójstwa, samobójstwa, postrzału,wypadku losowego itd..

Pomieszczenie w którym znaleziono ciało w stanie rozkładu lub doszło do w/w zdarzeń to skażone,niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy. Wszystkie elementy nasączone,skażone przez płyny powstałe przy procesie rozkładu zwłok zostają zabrane w odpowiednich zbiornikach i przekazane do utylizacji w specjalistycznej spalarni.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W TEJ DZIEDZINIE. POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE i WIEDZĘ ABY WYKONAĆ ZADANIE BEZPIECZNIE i SKUTECZNIE.

Pracujemy metodą najmniej inwazyjną usuwamy tylko to co trzeba,dbamy aby mieszkanie poniosło jak najmniejsze szkody.

Dezynfekcję przeprowadzamy nową metodą Mikrodyfuzji polskim dyfuzorem. Metoda ta jest bezpieczna i bardzo skuteczna od Ozonowania.Po wykonaniu prac rodzina otrzymuje pełną dokumentacje wykonanej usługi protokół,rachunek i dokumentacje zdjęciową .

Po wykonaniu prac miejsce zdarzenia jest bezpieczne wolne od skażenia i uciążliwego fetoru.

Gwarancja skuteczności

Pracujemy na terenie całego Kraju.


www.sprzataniepozmarlym.pl

tel 605907004

Podobne ogłoszenia

  Mycie okien
 • Proszę o kontakt Mycie okien
  Sprzątanie, pomoc domowa
  Maj 6, 2018

  Mycie okien plastikowych i szklanych witryn do 3 m ( wys ) w domach, aptekach, bankach, kawiarniach, barach, przychodniach itp. Wycena indywidualna. Szybko, tanio , solidnie . Krótkie terminy. Wykonuj...


  Opole (opolskie)